USD
EURO
ALTIN

İŞKUR VE A101 ARASINDA PROTOKOL IMZALANDI

KIRŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ İl Müdürlüğümüz ve Yeni Mağazacılık A.Ş. (A-101) işbirliği ile İşbaşı Eğitim Programı kapsamında 16 kişilik Perakende Satış Elemanı (Gıda) mesleğinde protokol imzalanmıştır. 3 ay sürecek olan 16 kişilik bu kursta programa fiilen katıldıkları gün üzerinden katılımcıların Genel Sağlık Sigortaları (GSS) primi yatırılacak olup, günlük 108,68 TL aylık ise […]

İŞKUR VE A101 ARASINDA PROTOKOL IMZALANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

KIRŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürlüğümüz ve Yeni Mağazacılık A.Ş. (A-101) işbirliği ile İşbaşı Eğitim Programı kapsamında 16 kişilik Perakende Satış Elemanı (Gıda) mesleğinde protokol imzalanmıştır.
3 ay sürecek olan 16 kişilik bu kursta programa fiilen katıldıkları gün üzerinden katılımcıların Genel Sağlık Sigortaları (GSS) primi yatırılacak olup, günlük 108,68 TL aylık ise 2.825,68 TL cep harçlığı ödenecektir. Ayrıca İşbaşı eğitim programı katılımcılarına program sonunda, katıldıkları programa ilişkin bilgileri gösteren İşbaşı Eğitim Programı Sertifikası verilmektedir. Program sonunda katılımcıların en az %50’sinin istihdam edilmesi planlanmaktadır.