USD
EURO
ALTIN

KIRŞEHİR İN TEK KADIN ADAY ADAYI

Saygıdeğer Hemşehrilerim, Kıymetli Kardeşlerim,‬ ‪ Milletimize hizmet etme gayesi ile 8 yıldır Kırşehir İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği “Türkiye Yüzyılı” vizyonu ışığında azim, kararlılık, birlik ve beraberlik ruhuyla ülkemizi ve tarihiyle, inancıyla, insanıyla bizim olan doğduğum, büyüdüğüm memleketim Ahi şehrimiz Kırşehir’imizi daha ileriye taşıma niyetiyle […]

KIRŞEHİR İN TEK KADIN ADAY ADAYI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Saygıdeğer Hemşehrilerim, Kıymetli Kardeşlerim,‬

Milletimize hizmet etme gayesi ile 8 yıldır Kırşehir İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürütmekteyim.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği “Türkiye Yüzyılı” vizyonu ışığında azim, kararlılık, birlik ve beraberlik ruhuyla ülkemizi ve tarihiyle, inancıyla, insanıyla bizim olan doğduğum, büyüdüğüm memleketim Ahi şehrimiz Kırşehir’imizi daha ileriye taşıma niyetiyle 28. Dönem Milletvekililiği Aday Adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım.

Milletimize hizmet etme yolunda çıkmış olduğum bu kutlu yolculukta dua ve desteklerinize talip olduğumu belirtiyor; 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştireceğimiz seçimin; ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlar getirmesini diliyorum.
Selam ve saygılarımla…‬