![OPTİMİST YELKEN YARIŞLARI HİRFANLIDA YAPILACAK](https://www.kirsehirgercekgazete.com/wp-content/uploads/2023/07/gençlik-spor.jpg)
Baraj Gölü Optimist Yelken Yarışı Kırşehir/Hirfanlı da yapılacak.
İl Müdürlüğümüz ve Türkiye Yelken Federasyonu ile Ahiler Kalkınma Ajansı Kırşehir Yatırım Destek Ofisi (AHİKA) iş birliğiyle 04-05-06 Ağustos 2023 tarihlerinde Kırşehir – Hirfanlı Baraj Gölü/Savcılı bölgesinde düzenlenecek olan “Kırşehir – Hirfanlı Baraj Gölü Optimist Yelken Yarışları”na ilişkin yarış ilanı yayınlanmıştır.
Yarış ilanına Türkiye Yelken Federasyonu resmi web sitesi duyurular bölümünden ulaşabilirsiniz.
Katılacak olan tüm sporcularımıza başarılar dileriz