USD
EURO
ALTIN

YÜCESAN DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan yayınlamış olduğu Ramazan Bayramı mesajında; “Milletçe, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını idrak ederek, bayrama erişmenin sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu müstesna günlerde; örf ve adetlerimizi yaşatarak, aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetimizi gösterelim. Yetimlerin, gariplerin, yaşlıların ve kimsesizlerin gönlünü alalım. […]

YÜCESAN DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan yayınlamış olduğu Ramazan Bayramı mesajında;
“Milletçe, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını idrak ederek, bayrama erişmenin sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu müstesna günlerde; örf ve adetlerimizi yaşatarak, aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetimizi gösterelim. Yetimlerin, gariplerin, yaşlıların ve kimsesizlerin gönlünü alalım. Muhtaç ve kimsesizlere yardım eli uzatarak, dualarını alalım.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Milletimizin Ramazan Bayramını kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.